Ufoki i RZYPS!

Jesteśmy Ufokami. Takimi kosmitkami, które coś tam wiedzą o śląskiej godce, ale przekręcają wszystko, mylą słowa, ale się starają. Jesteśmy...

Jesteśmy Ufokami. Takimi kosmitkami, które coś tam wiedzą o śląskiej godce, ale przekręcają wszystko, mylą słowa, ale się starają. Jesteśmy ufokami, które uczą się śląskiej godki* Uczą to za dużo powiedziane - z naszą pamięcią jest dość ciężko, więc nie nauczymy się nigdy. Ale staramy się poznawać pojedyncze słówka (czasem pamiętamy je przez kilka godzin - uwierzcie, w naszym przypadku to nie lada wyczyn). 


Słowo na dziś: RZYPS. Cóż to? Ano drabina! Tak, tak. To bardzo przydatny przedmiot. Można jedną kulosę zawiesić, drugą - i raz, i dwa - polecamy ćwiczenie mięśni nóg. 
Można wejść na górę, popatrzeć na świat z takiej perspektywy - w przypadku rudego breloka to świetne ćwiczenie na oswajanie lęku wysokości. 

Można też... zapozować do gryfnej fotki, a co! Jesteśmy bardziej sztywne niż ta drabina, więc mamy czasem wrażenie, że ona jest wdzięczniejszą modelką niż my. No to niech ma swoje pięć minut w sieci!

Zima hula za oknem, więc jakieś cudne śląskie miejsce zobaczycie później. My już marzymy o wiośnie i sesji na hałdzie! No i słońce rozjaśni nam mózgi, coby pokazać jakieś bardziej kreatywne stylizejszyn.


* Jak ktoś jest takim ufokiem jak my, łapcie odnośnik do miejsca, które Wam pomoże w tej katorżniczej pracy -https://www.facebook.com/UfokiUczaSieSlunskiGodki?fref=tshttps://www.facebook.com/UfokiUczaSieSlunskiGodki?fref=ts"

Nikt nam za to nie wklepał śląskich słów za darmo do łba, więc nie myślcie, że to jakaś reklama.Zobacz też

3 komentarze

 1. Dajcie już jakąś aukcję, bo liczę na zniżkę ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Twoje życzenie jest dla nas rozkazem. Na dniach będą kolejne.
  O zniżkach zapomnij :P

  OdpowiedzUsuń
 3. super zdjęcia i blog ;)
  zapraszam do siebie ;)) http://vanguarddeer.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń