Kiedy kończy się zima

To już kolejne nasze zdjęcia zrobione na Zawodziu i tak sobie myślę, że skoro potrafimy znaleźć tyle fajnych miejsc parę kroków od domu, ...

To już kolejne nasze zdjęcia zrobione na Zawodziu i tak sobie myślę, że skoro potrafimy znaleźć tyle fajnych miejsc parę kroków od domu, to co dopiero, kiedy ruszymy dalej w miasto! Spacery po Katowicach będą cudowną możliwością, żeby je Wam pokazać, i to nas już bardzo, baardzo cieszy. Tak więc nie możemy się doczekać, a tymczasem słoneczne Zawodzie i cudownie kolorowy mural, na którego tle troszkę mniej kolorowa ja.


Czarny płaszcz kupiłam niedawno w sh. Zastanawiałam się, czy wiosna to odpowiednia pora na czerń, ale w zasadzie dlaczego nie? No i w końcu taki klasyczny płaszcz zawsze warto mieć. Do tego koszula, proste jeansy i w zasadzie wyszło dość klasycznie:) 
A tym, którzy tak jak ja lubią czachy, polecam aktualną ofertę H&M. Dorwałam tam ostatnio pierścionek widoczny na zdjęciu, w którym się zakochałam!


I na koniec muzyczny akcent, nawiązujący do pogody, która tak pięknie ładuje nam akumulatory przez ostatnie dni. Nagranie ze wspólnego wypadu na koncert, można nas nawet wypatrzyć;)


Zobacz też

3 komentarze

 1. świetna stylizacja ! bardzo fajnie dobrana :)

  obserwuję i liczę na to samo :)

  zapraszam: www.czarno-to-widze.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda, że ja nie mogę znaleźć w second - handach takich naszyjników. Super : )

  OdpowiedzUsuń