Moda na moro?

Przygotowując dzisiejsze zdjęcia, zaczęłam się zastanawiać, czym właściwie kieruję się przy wyborze ubrań.Wzięło się to stąd, że patrząc n...


Przygotowując dzisiejsze zdjęcia, zaczęłam się zastanawiać, czym właściwie kieruję się przy wyborze ubrań.Wzięło się to stąd, że patrząc na moją bluzę, przeszło mi przez myśl, czy właściwie moro jest wciąż modne? Czy ktoś sobie nie pomyśli, że przecież to nie ma nic wspólnego z obowiązującymi trendami? 


Jasne, że widzę, co się aktualnie nosi, i zwracam na to uwagę, ale staram się nie głupieć, jeśli chodzi o trendy. Nikt nie powinien być oceniany (ani oceniać siebie!) po tym, czy tego sezonu kupi pastelową bluzkę, pasiaste spodnie albo jeansową koszulę. Ubieramy się tak, jak czujemy modę, i aktualne trendy mogą się wpasować w nasz gust i fajnie,bo mamy z czego wybierać, a kiedy tak nie jest albo kiedy nie wyglądamy dobrze w tym, co tak "modne", to w końcu nic takiego się nie dzieje. Może jedynie musimy więcej czasu poświęcić na znalezienie czegoś odpowiedniego, pokombinować. 
Często też można spotkać się z odwrotną sytuacją, kiedy to osoba ubrana od stóp do głów w 100% zgodnie z panującymi trendami jest oceniana jako ofiara tego, czym zarzucają nas sieciówki, pisma itd. Więc jak w końcu jest OK? Można by troszkę o tym jeszcze napisać, pewnie więcej i mądrzej ;) ale przede wszystkim trzeba szukać czegoś pomiędzy, znaleźć złoty środek. Szukajmy więc tego, co dla nas dobre, inspirujmy tym, co nas pobudza do tworzenia własnego stylu, ubierajmy się modnie i trendy niech nie będą nam wrogie i podpowiadają coś, ale przede wszystkim niech będzie w tym jak najwięcej z naszej osobowości, a jak najmniej z osobowości manekinów sklepowych i ślepego podążania za trendami :) Taka jakby oczywista sprawa, ale naszło mnie na takie rozważania. Może dlatego, że własnie wkraczamy w nowy sezon i  każda gazeta informuje nas o tym, w co należy się zaopatrzyć :)
Ale jakby kogoś interesowało jednak to całe moro... :) Tak, podobno moro wciąż w modzie.

Zobacz też

1 komentarze

  1. Śliczne zdjęcia, zapraszam http://foreveryou19.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń