Retro

Ten teledysk jest dla mnie niesamowicie klimatyczny, mogę patrzeć, patrzeć i patrzeć... i nie potrafię się znudzić. Klimat retro, piękne ub...

Ten teledysk jest dla mnie niesamowicie klimatyczny, mogę patrzeć, patrzeć i patrzeć... i nie potrafię się znudzić. Klimat retro, piękne ubrania, cudowna uroda bohaterki, wystrój wnętrz, gesty... to wszystko sprawia, że chłonę jak gąbka - inspiracji tu co nie miara. I będę kiedyś miała taki vintage shop, obiecuję (ale jak będę miała takich przystojnych klientów, to mogę mieć problemy...)! Oryginalne wykonanie (Phoenix, jakby ktoś nie wiedział...) jest świetne, ale Birdy wprowadziła do piosenki młodzieńczą delikatność - pomimo to lubię słuchać jej wykonania jedynie z teledyskiem. Bo wiadomo, wolę pazura - i tu Phoenix wygrywają.


Ta wersja Phoenix jest iście cudowna.
No ale chyba o szmatach coś powinno tu być. Zdjęcia były robione w straszliwie pięknym słońcu, które cudnie, miodnie blindowało - no ten, świeciło w gały/patrzały/ślipia, zwał jak zwał. Niestety, teraz po klarze (pol. słońcu) nie ma śladu, ale wróci! Czuję to w starych kościach. 
Jako że chciałam wiosnę przywołać już na stałe (chyba za mało się starałam), założyłam moją najbardziej wiosenną i pozytywną rzecz z szafy - bratkową halkę (pol. spódnicę). Zakochałam się w niej, przywołuje (przynajmniej u mnie) automatycznie uśmiech na twarzy.  
Praktycznie cały zestaw to łupy z sh. A piękne korale są oczywiście od Blansz - KLIK
Pyzol.

A na koniec... zawodziańskie kaczki i kaczor :) Wiosna, panie sierżancie!

Zobacz też

4 komentarze

 1. Spódniczka boska, musze gdzies zakupic podobną :P

  kacharkaa.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. świetny look :)

  zapraszam: www.czarno-to-widze.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Ile kolorów - wspaniale! Świetnie wyglądasz

  OdpowiedzUsuń
 4. super - bardzo pozytywnie <3
  www.confassion.pl - mój butik internetowy z odzieżą dla blogerek i nie tylko ;)

  OdpowiedzUsuń