Debiut Frelka

Podczas gdy ja (Ruda Frela) grzecznie słuchałam koncertu chóru gospel (śpiewała ma kochana Ruda A.), Blond Frela bawiła się na koncer...


Podczas gdy ja (Ruda Frela) grzecznie słuchałam koncertu chóru gospel (śpiewała ma kochana Ruda A.), Blond Frela bawiła się na koncercie naszych kumpli - Indios Bravos - z FRELKIEM. 

Poznajcie Frelka! Frelek jest fotografem, ale zawsze marzył o karierze modela. Tak bardzo, że postanowiłyśmy spełnić jego marzenie i zrobić mu od czasu do czasu jakąś sesyjkę. 

Frelek bywa na koncertach tak często, że może zakręcić się w głowie od ilości wrażeń - przynajmniej mnie. A na tych koncertach wyciąga swój sprzęt (no ej, nie wyobrażajcie sobie od razu...) - czyli aparat, i cyka. Cyka i cyka. A z racji tego, że przecież robi te foty w różnych warunkach, to wygoda i przygotowanie do pracy są najważniejsze, co potwierdzają poniższe zdjęcia. Nawet kubraczek, jakby nagle zrobiło się zimno - biorąc pod uwagę, że było ciepło, a koncert odbywał się w klubie, było nikłe prawdopodobieństwo załamania pogody, ale jak widać - Frelek jest przezorny. W końcu różne to rzeczy się dzieją, nigdy nic nie wiadomo, a nuż, widelec spadłby śnieg, w końcu zima tej wiosny dała się we znaki i do tej pory nie możemy uwierzyć, że można sobie pozwolić na wyjście bez 10 warstw. 

Frelek jednak chyba sobie nie wyobraża - T-shirt, koszula, bluza, no i kubraczek z Selgrosa. Ale jak widać, poświęcił się dla dobra sesji i napocił w tych wszystkich warstwach. 

A na koniec Blond Frela w męskim stylu :) 

Ja nadal liczę na sesję z serii skarpety do sandałów, dresy, flanela i brele. W takim wydaniu lubię Frelka najbardziej. Pewnie damska publika również w takim wydaniu chętnie by Frelka zobaczyła.
I zapraszamy do polubienia naszego fan page'a - KLIK
A tu znajdziecie FRELKA i Jego cudniaszcze zdjęcia - KLIK

Zobacz też

2 komentarze

 1. ale numer, bo ja tego Frelka znam, nie wiedziałam że taki z niego model;))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Świat jest mały!
   A widzisz, nie tylko zdolny fotograf, do tego jeszcze lubi sobie "pomodelować" ;)

   Usuń