Tężnie i broda hipstera

Kolejne kujawskie zdjęcia. Tym razem z Ciechocinka , czyli miejscowości uzdrowiskowej. Znajduje się tam unikatowa i największa w Europi...


Kolejne kujawskie zdjęcia. Tym razem z Ciechocinka, czyli miejscowości uzdrowiskowej. Znajduje się tam unikatowa i największa w Europie konstrukcja drewniana do odparowywania wody z solanki - czyli tężnie. Zostały zaprojektowane przez Jakuba Graffa. 


Nie trafiłam na ładną pogodę, a szkoda, bo w słoneczne dni można tu naprawdę świetnie wypocząć (jeśli nie ma zbyt wielu kuracjuszy) - spacery wokół tężni, park, mnóstwo roślin... Może następnym razem! Ale za to mnie i moim cudownym towarzyszkom, czyli mamie i babci, wynagrodziły wszystko pyszne gofry z owocami. Nie ma tego złego... i tak dalej.

Jeśli chodzi o strój - totalny zwyklak, luzak, tak lubię najbardziej. Bluza skradła moje serce i nie umiem się ostatnio z nią rozstać.

Pognieciuch.

A jeśli ktoś chce nas uszczęśliwić, to może kupić nam brodę hipsterahttp://answear.com/hipster/. Bo my w głębi duszy jesteśmy hipsterami, słowo honoru. A jak jeszcze macie na zbyciu ajfonika, żebyśmy dodawały focie na instagramka, to też poprosimy. No i zapas kubków ze Starbunia na każdy dzień. 
Dziękujemy za uwagę!

Zobacz też

5 komentarze

 1. Kurde w lipcu na sto procent zrobię zakupy w pan tu nie stał, nie ma bata. W ogóle to chciałam sobie w trakcie industriady kupić koszulkę ze sklepu GRYFNIE, taką z Grubą, i wyobrażasz sobie - wycofali ten wzór!Wyprzedali i już nie robią. Normalnie nadal mi się chce płakać :(:(
  A w Ciechocinku nigdy nie byłam niestety. Jak koncert IB?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiedziałam, że nową płytę planują, jestem do tyłu. Po tylu latach słuchania ciągle tych samych kawałków odsunęłam ich trochę na dalszy plan i nie jestem na bieżąco (:

   W szybie Maciej byłam przez chwilę bo skoczyłam po pieczątkę i wyglądało to fatalnie jeśli chodzi o miejsce i ilość osób.

   Usuń
 2. konstrukcja robi wrażenie! :) ha! a na te buty to się czaję od dłuższego czasu w housie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. hoho, Śląsk odwiedził Kujawy! Zacnie! Kujawy to moje ukochane miejsce, bo żem tam się urodziła i spędziła ponad ćwierć wieku. Ciechocinek - przyjemne miejsce, acz polecam jeszcze tężnie inowrocławskie :), też mają urok(choć są dużo młodsze) i uzdrawiające działanie :D
  Frela, dzięki za wizytę i miły komentarz:)
  Wiesz, gdybym była na Twoim miejscu, to dylematy włosowe porzuciłabym w kąt;), bo szkoda takich długich rudych włosów! Wyglądasz w nich świetnie i bardzo Ci pasują.
  Aha! no i masz fajny styl! i świetne buty!
  Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń