Born to be wild

Miałam napisać kilka słów o wyjeździe w góry .  Jako że moje towarzyszki górskiej wyprawy przed trzydziestką chcą zdobyć Koronę Gór P...

Miałam napisać kilka słów o wyjeździe w góry
Jako że moje towarzyszki górskiej wyprawy przed trzydziestką chcą zdobyć Koronę Gór Polski (mi pozostały cztery lata, więc też postanowiłam zdążyć - bo co, że ja niby nie dam rady?), zaatakowałyśmy cztery szczyty. A mianowicie Skalnik, Chełmiec, Waligórę i Wielką Sowę


Na wyprawę wybrały się trzy rudzielce, więc musiało być dobrze. Bez dwóch zdań. Nie obyło się bez przygód, ciekawych spotkań - chyba żadna z nas nie zapomni do końca życia pana Tadka - wałbrzyskiego lowelasa. Jego przezroczystej koszulki, wydatnego brzucha, opowieści o "dziewczynach w całej Polsce, które pokrywa" (wtf?!), no i sesji na cmentarzu z grobem tatusia. Chyba którejś z nas był przeznaczony, bo spotkałyśmy go aż trzy razy... Fascynujący z niego Don Juan. 
Jesteśmy chyba zbyt naiwne i wierzymy w pomoc, taką ot tak, wynikającą z dobroci serca. Trochę się jednak przeliczyłyśmy - pan kościelny (chyba?) potrafi zamknąć bezczelnie drzwi przed nosem trzem przemoczonym do suchej nitki dziewczynom o 7 rano, które pocałowały klamkę w schronisku w małej wiosce. Ale życie, warto czasem zostać oblanym kubłem zimnej wody. 
Wyjazd jednak był niesamowity, napaliłam się strasznie znowu na góry, więc pewnie za chwilę znowu uderzę zdobywać! Nic tak nie oczyszcza umysłu jak właśnie takie wyjazdy. 
Taki tam sexy polarek i uśmiech Plastusia spesziali for ju.

No ale wracając do codzienności. Poniżej zdjęcia z sesji, która przyczyniła się do tego, iż bąble po ugryzieniach komarów pokrywają moje całe nogi. Ale jak się tak wystawiasz, Ruda, to teraz masz. Żeby uzupełnić czerwone krwinki, wypiłyśmy z Blond Frelą wino. 
Dziki Rudzielec musiał mieć tę koszulkę. A plecak jest tak pojemny, że od razu go pokochałam. Zresztą serdecznie polecam sklep JulieShop.

No i ten... Przypominam o WAŻKOWYM KONKURSIE!

Zobacz też

10 komentarze

 1. Ale fajny jest ten plecak - bardzo mi się spodobał :)

  OdpowiedzUsuń
 2. świetny zestaw! :) plecak boski ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. co przeżyłyście to wasze ! Cudowna przygoda , a lovelas Tadek bezcenny hehe ...rewelacyjny plecak <3 !


  pozdrawiam !

  OdpowiedzUsuń
 4. Będziecie mieć piękne wspomnienia, aż zazdroszczę Ci tych gór :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Cudowny plecak ! Super sa takie wycieczki ! Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. świetny outfit!
  przypominam o moim rozdaniu ;-)

  OdpowiedzUsuń
 7. ach, chcę w góry!!! :) ślicznaś :*

  OdpowiedzUsuń