Brylaty tiger

Ostatnio często idę na łatwiznę, chyba na łatwiznę, zakładając jeansy, t-shirt i już. Jeansy najczęściej właśnie w takim "stanie...

Ostatnio często idę na łatwiznę, chyba na łatwiznę, zakładając jeansy, t-shirt i już. Jeansy najczęściej właśnie w takim "stanie". Już czwarta para potarganych, ale co zrobić, po prostu je uwielbiam.

T-shirt i jeansy upolowane na wyprzedażach. Plecak stał się moim ukochanym i torebki, jak na razie, poszły w kąt. Kolczyki i pierścionek kupione w Glitterze, również na wyprzedaży.
Zauważyłam też, że moja szafa staje się coraz bardziej uporządkowana i wiem co kupować, żeby łączyć poszczególne ciuchy w wielu kombinacjach. Czy ja już kiedyś o tym nie pisałam? Hm,całkiem możliwe, skleroza! OK, ale mimo wszystko kontynuując myśl, kiedyś kupowałam chyba w troszkę bardziej chaotyczny sposób i wiele wzorów nie pasowało do siebie, style przeróżne, a teraz dłuższy czas idę już w jednym kierunku. 
Ten t-shirt to była miłość od pierwszego wejrzenia i niestety nosiłabym go non-stop, bo jest oversize'owy i robi cały strój. Takie jak już wspomniałam lenistwo. Myślę więc, że kolejne, nie chcę tego nazywać stylizacjami, bo nimi nie są po prostu, i mi to nazewnictwo wyjątkowo nie pasuje. Tak więc po prostu moje kolejne stroje, będą szły w tym kierunku. Prosto, chociaż oby nie za prosto jak na bloga :) 
Zobacz też

10 komentarze

 1. lubię takie luźne koszulki z jakimś wypasionym zwierzakiem :) nie ma to jak trampki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. idealny zestaw na letnie spacery :) super pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo fajny zestaw - uwielbiam taki prosty styl;)

  OdpowiedzUsuń
 4. super zestaw ! zapraszam do mnie !

  OdpowiedzUsuń
 5. That t-shirt is soo cute and
  I love your backpack. ;)

  dearmisscoco.blogspot.de

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapraszam do mnie :)
  Czeka na ciebie mila niespodzianka
  http://mojamalaskandynawia.blogspot.com/2013/07/liebster-blog.html

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo fajny luzak, świetna koszulka :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo fajny zestaw! Świetny t-shirt!
  pozdrawiam i w wolnym czasie zapraszam do siebie :)

  OdpowiedzUsuń