Ogrody u Kapiasa

Zaleję Was dzisiaj kolorami i magią... Upajajcie się jak my wtedy!  Mnóstwo zdjęć cudnych frelek na dzisiejszy wieczór. Pewnie...

Zaleję Was dzisiaj kolorami i magią... Upajajcie się jak my wtedy! 
Mnóstwo zdjęć cudnych frelek na dzisiejszy wieczór.


Pewnie gdybym najpierw odwiedziła stronę tychże ogrodów, zniechęciłabym się i nie wpadłabym na to, żeby je odwiedzić. "Gospodarstwo Szkółkarskie"? Eee. Pomyślałabym: lipne ogrody na zadupiu dla dzieciarni i niedzielnych rodzinek z niezachęcającą do niczego kawiarnią. Co ja tam będę niby robić?
Ale od czego są tyskie dziołchy? Od wynajdywania cudnych miejsc! Zdjęcia, zrobione wcześniej przez jedną z towarzyszek tej sesji w Ogrodach u Kapiasa, zachęciły mnie, by jednak je odwiedzić. Zebrałyśmy rzycie (no, tyłki) w troki wyjątkowo szybko, zgrabnie i odwiedziłyśmy je pewnej pięknej soboty. 
Wpadłyśmy też na pomysł, żeby założyć kiecki i buty na obcasach. W takim wydaniu mnie szybko nie zobaczycie. Pomimo że wyjątkowo dobrze zniosłam wędrówkę po nierównych podłożach ogrodów, nie chcę zbyt prędko tego powtarzać. Zresztą... Gdzież ja się nadaję do takiego stylu, no gdzież? Takie to jakieś ułożone i nudne. Bez tych wszystkich moich chuściorów, kapeluszy i innych "artystycznych" elementów. NIE.
Jeśli chodzi o samo miejsce... Przede wszystkim raczej nie polecam kawiarni KAPIAS Cafe. Przepłacicie, a nic wyjątkowego tam nie ma. Zjadłam niedoprawione placki dyniowe, bo trafiłyśmy na dyniowy dzień, wypiłam maleńką białą kawę i nie czułam kulinarnego zadowolenia. W dodatku jedyna ładna sala była zajęta przez emerytów, a reszta wnętrza zdecydowanie nie przypadła mi do gustu - taka tam wiejska, przaśna kawiarnia jakich wiele.
Ale za to same ogrody... Jakichże tam ogrodów nie znajdziecie! Angielski, wiejski, ogród zima, lato, wąwóz wiosny, ogród jesieni, zaułek romantyczny, zakątek szumiące trawy, ogród cisza, staw z altaną, zaczarowany ogród, wrzosowisko, sucha rzeka...

  Te wszystkie ławeczki, mostki, kwiaty, zaułki, altanki - czułam się jak w niebie. Kocham takie urokliwe miejsca. Polecam Wam nie tylko na romantyczny wypad - choć w tym przypadku sprawdzą się zapewne idealnie, bo zakątków do dzióbaskowych czułości jest mnóstwo.
Ogromnym plusem jest darmowy wstęp. Przecież w większości np. ogrodów botanicznych trzeba zapłacić symbolicznie za wstęp - ale jednak. A tu wszystko jest otwarte dla zwiedzających. I o dziwo przy ładnej sobocie nie było tłumów. Mogłyśmy się wygłupiać, robić mnóstwo zdjęć i nie przeciskać się między rozwrzeszczanymi dzieciakami. 

Zobacz też

15 komentarze

 1. Rude Frele - wyglądacie zabójczo! Jakie figury!
  Dlatego postuluję, by częściej pokazywać się w takim wydaniu - jest na co popatrzeć i nie mam na myśli tylko miejscówki;)

  OdpowiedzUsuń
 2. wyglądasz cudownie ! masz piękną figurę i włosy !

  OdpowiedzUsuń
 3. super miejsce na zdjęcia swietnie wyglądacie super zapraszam http://ewefiu1.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Sceneria naprawdę świetna, wszystko ma takie soczyste kolory. Ślicznie się prezentujecie!

  http://madame-carmelle.blogspot.com Skom?

  OdpowiedzUsuń
 5. sloneczniki moje ukochane kwiaty :)) ale u Was kolorowo. Piekne dziewczyny po prostu piekne :)

  OdpowiedzUsuń
 6. świetne zdjęcia, piekne dziewczyny ;-)

  OdpowiedzUsuń
 7. ale świetnie tutaj! :)
  Obserwujemy?

  NOWY POST U MNIE! :) ZAPRASZAM.

  http://caughtaghost.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetne zdjęcia, takie pozytywne! Wszystkie wyglądacie super! :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. świetna sesja, bardzo fajny pomysł i śliczne dziewczyny!:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Piękne dziewczyny w cudownym miejscu!!!

  OdpowiedzUsuń
 11. Ale Rudzielców ! :)))
  Wszystkie cztery wyglądacie bosko i macie super figury! Ja Cię Ruda proszę o pokazywanie się częściej w takim wydaniu, bo żem zachwycona. Jakie nogi, WOW!
  Ogrody iście bajkowe, aj połaziłabym sobie tam, odstresowała że hej!

  OdpowiedzUsuń
 12. Nie słyszałam nigdy o tym miejscu a z chęcią je odwiedzę (: i podobasz mi się w takim wydaniu !

  OdpowiedzUsuń
 13. Masz fajne nogi

  OdpowiedzUsuń