Made in Silesia

Z racji tego, że promujemy Śląsk, a przynajmniej się staramy, zgodziłyśmy się na dołączenie do  Made in Silesia  - świetnej strony, która...

Z racji tego, że promujemy Śląsk, a przynajmniej się staramy, zgodziłyśmy się na dołączenie do Made in Silesia - świetnej strony, która zbiera w kupę marki, firmy, które działają na terenie Śląska i które budują nowe oblicze regionu. 


Niezmiernie się cieszymy, że tu jesteśmy, no i dumne jesteśmy z towarzystwa - znajdziecie tu m.in. Sadza Soup (chyba każdy w Polsce słyszał o mydle, które wygląda jak kostka węgla - bo wiecie, Sadza odmładza!), Sealesia, czyli muzyczny kurs na Śląsk, mamy przecież mnóstwo zdolnych muzyków, co roku wydawane są płyty z ich utworami, Qdizajn, czyli cudowny sklep internetowy po śląsku z przezabawnymi produktami promującymi nasz region, Pastsilesia, czyli blog prowadzony przez Andrzeja Grygiela, laureata World Press Photo 2014! Odwiedzajcie jego blog, bo to nostalgiczna podróż po Śląsku i okolicach. 
No i zachwycił nas opis naszego bloga na stronie Made in Silesia: 

Modne Frele – nie tylko o modzie piszą. Na swoim blogu odczarowują mit Śląska – krainy kopalnianych szybów, hołd i hutniczych kominów, pokazują zakątki warte odwiedzenia – pełne zieleni i zdumiewającej architektury. Udowadniają, że Śląsk nie jest kulturalną pustynią – odwiedzają koncerty, wystawy, festiwale, wrażeniami dzielą się z czytelnikami bloga.
Jak na Modne Frelki przystało – Ruda i Blond pokazują, w jaki sposób sprawnie łączyć markowe, sieciowe ciuchy z wyszperanymi w szmateksach galotami, taszkami czy innymi odzieżowymi maszketami i tworzyć oryginalne zestawienia.
Co słychać u Frelek? Gdzie jadą na wakacje? Kaj najlepszo kawa w mieście? Kaj balklajd upolować? Ciekawi? Odwiedźcie frelkowy blog.
Zobacz też

2 komentarze