Instagram mix #1

Jako że nie wszyscy mają Instagrama, a wiemy, że lubicie instagramowe miksy i podpatrywanie życia innych - zapraszamy w podróż z Modnymi ...

Jako że nie wszyscy mają Instagrama, a wiemy, że lubicie instagramowe miksy i podpatrywanie życia innych - zapraszamy w podróż z Modnymi Frelami. Będziemy w ten trip zabierać Was raz w miesiącu. A na Instagramie możecie nas TUTAJ obserwować!


Hmm, jeszcze pomyślicie, że istne alkoholiczki z nas. Nic bardziej mylnego, a pfff. Dzieci poniżej 18. roku życia przepraszamy za promowanie piwa, wina i wódki. A kysz.

1. Śląski balkon, 2. Pijalnia Wódki i Piwa, 3. Szuflada, Chorzów, Finlandia żurawinowa, koncert Skubasa, 4. Szuflada, Chorzów, polaroid.


1. Spacer, Katowice, niedzielny chillout, 2. Taki tam ałtficik na luzie do teatru, Lato w Malarni, 3. Motywująca tapeta - miejsce dowodzenia Rudej Freli, 4. Wieża ciśnień, Katowice.


1. Widok z Czantorii, 2. Schodzimy z Czupla, 3. Takie mamy piękne kamienice w Kato! 4. Dworzec w Katowicach.


1. Katowice dla odmiany, 2. OFF Festival, koncert Artura Rojka, 3. Zdrowy piknik przed koncertem Fair Weather Friends, 4. Kawa z rana.


1. Before OFF Festival, Rojek jako DJ, 2. Teatr Śląski, Katowice, 3. U babci najlepiej - bezy z malinami i bitą śmietaną, 4. Wegetariańsko - Złoty Osioł, Katowice, wizytacja siostry.

Zobacz też

5 komentarze

 1. Lubię takie miksy, ehh trzeba się przyznać samym przed sobą, że jednak podglądactwo kręci;)
  Pięknie zazieleniony balkon! Zastanawiają mnie te oczka kawowe jacobsa, co się z nimi robi?:P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zamraża się w nich kawę, a potem wrzuca do wody, mleka... :)

   Usuń
 2. Jeju, jestem uwieczniona nawet na jednym zdjęciu! Szkoda, że w Trójmieście nie serwują takiego naleśnika z masłem orzechowym (chociaż jeszcze nie szukałam, kto wie!). Poproszę na wynos :D

  OdpowiedzUsuń