Happy autumn

Znowu będę nawijać o tej porze roku, która mieni się pięknymi kolorami i kroplami rosy, która owija świat kocem utkanym z porannej mgły i...

Znowu będę nawijać o tej porze roku, która mieni się pięknymi kolorami i kroplami rosy, która owija świat kocem utkanym z porannej mgły i która bębni o parapety...  No ale 23 września zaczyna się kalendarzowa jesień, więc mogę już bezkarnie Wam paplać, jak to się raduję z tego powodu. 


Oficjalnie moja szafa przechodzi w tryb jesienny. Nic to, że jeszcze w sobotę przechadzałam się pięknymi uliczkami Torunia przy 25-stopniowym upale... Nawet ten fakt nie jest w stanie zapobiec mojemu mentalnemu przestawieniu. Na półce czekają ułożone swetry, azteckie bluzy, na wieszakach wiszą koszule w kratę, marynarki. Przejrzałam szale i biżuterię w jesiennych kolorach. No i filcowe kapelusze - to najbardziej lubię jesienią. 


Zamierzam zbierać kasztany i liście, spacerować kolorowymi parkami, wołać wiewiórki, oglądać kryminały skandynawskie (będzie o nich post!), no i zapełniać powoli byfyj przetworami - to będzie mój debiut! Wybyłam na trochę w inną część Polski i rozleniwiło mnie to totalnie. Odpoczęłam, pozwiedzałam i wracam do Was! W tym tygodniu pokażę na zdjęciach piękny Toruń i zachęcę do odwiedzenia go chociaż na jeden dzień. 


Źródło: Pinterest.com

Zobacz też

10 komentarze

 1. Zazdroszcze Ci koloru wlosow, zawsze o takim marzylam :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. generalnie, to w innych okolicznościach cieszyłabym się z jesieni, ale że choruję, to jest mi smutno, że przyszła :(

  OdpowiedzUsuń
 3. A nawijaj o tej jesieni piękna jesienna Frelo!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny zestaw :P
  Zapraszam http://loliwiaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też lubię jesień. Zresztą wszystkie pory roku lubię :) Każda ma swój urok. Włoski masz cudne. I bardzo twarzowo Ci w kapeluszu :) Pozdrawiam jesiennie i kolorowo :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja też już pomału robię przetasowanie w szafie,zresztą nie tylko mojej;-)"Raduję się" w moim przypadku to za mocne słowo,jeśli o jesień chodzi,ale staram się z niej wycisnąć jak najwięcej pozytywów:-)Ach ten Twój kolor-obłędny!!!:-*

  OdpowiedzUsuń