bro.Kat

Skoro większość osób kojarzy Śląsk z węglem, to czemu nie pokazać tego surowca trochę z innej strony? To nie tylko czarna bryłka wrzucan...

Biżuteria z węgla Śląsk
Skoro większość osób kojarzy Śląsk z węglem, to czemu nie pokazać tego surowca trochę z innej strony? To nie tylko czarna bryłka wrzucana do pieca... Co powiecie na kolczyki, pierścionki i wisiory z węgla, który ma 300 milionów lat? Tak, tak. Nie żartuję. 

Obecnie coraz więcej młodych i kreatywnych osób nawiązuje do Śląska, tworząc modę czy design. Bo to, co śląskie, to już nie tylko ludowość, tandeta i przaśność. To duma z niepowtarzalnego klimatu, jaki u nas panuje, nawiązywanie do gwary, która być może i jest zabawna, ale właśnie dzięki temu świetna jako materiał do wykorzystania np. na T-shirtach. 

Kolekcja Hochglance marki bro.Kat (czyli na wysoki połysk) to pierścionki, kolczyki, wisiory, spinki do koszul - wszystko wykonane z węgla kamiennego. Z racji surowca, z którego są robione (oczywiście ręcznie), każdy egzemplarz jest uni.Katowy i delikatny, więc pamiętajcie, żeby lansować się zdrowo po śląsku - nie gryźcie i nie rzucajcie produktami z wysokości. 

Z kolczykami się nie rozstaję, mam nadzieję, że ukochany dokupi mi jeszcze do nich pierścionek, żebym miała komplet węgielny - wstępnie się umówiliśmy, że właśnie węgiel na zamówienie będzie mym pierścionkiem zaręczynowym kiedyś tam. A co, ja nie będę oryginalna? No przecież nie będę jak wszystkie z tymi pięknymi błyskotkami ;-)
Zobacz też

3 komentarze

  1. Jestem zakochana po uszy, też chcę takie!!!

    OdpowiedzUsuń
  2. Rewelacja!!!
    Weszłam sobie na załączona przez Ciebie stronkę i te pierścionki są naprawdę oryginalne!!! Chyba powiem Misiowi, żeby się jeszcze raz mi oświadczył ;)

    OdpowiedzUsuń