Chatka pod Potrójną, Żar i Kiczera

Tęsknicie za białą zimą? Jedźcie w góry. Nie spodziewałam się, że w Beskidach jest aż tyle śniegu - nogi zapadają się głęboko, powodując ...

weekend w górach, w górach jest wszystko, co kocham
Tęsknicie za białą zimą? Jedźcie w góry. Nie spodziewałam się, że w Beskidach jest aż tyle śniegu - nogi zapadają się głęboko, powodując nieraz, że wyglądałam jak pajac na sznurkach machający dziwnie kończynami, czasem śnieg był tak miękki, że miałam już wizję zjazdu z góry na rzyci. Nie była to zbyt przyjemna wizja. 

Zapraszam Was do obejrzenia kilku zdjęć z weekendowego wyjazdu - Chatka pod Potrójną, góra Żar, Kiczera. Mam powoli wrażenie, że blog zamienia się w jeden wielki opis moich górskich wojaży :-) Ale cóż począć, skoro człek chce się dzielić tymi pięknymi widokami, patrzeć na zdjęcia, na których wygląda jak oaza spokoju albo wulkan energii, a rzeczywistość bywa najczęściej inna... Gdybyście wiedzieli, cóż dzieje się za kulisami: "Po co mnie tu zabrałeś?! Beznadziejną trasę wybrałeś", "Wybrałabym inne schronisko!", "Daleko jeszcze? Nie mam siły!"... Druga strona odpowiada: "Weź mapę i zmień plany, dostosuję się. Wybierz inne schronisko. Zróbmy, jak chcesz" - i wtedy gniewnie milknę... ;-) Swoją drogą, ilekroć jestem gotowa zaplanować nasz kolejny wypad - luby wyskakuje pół godziny po powrocie z poprzedniego z nowym pomysłem i całą wizją w głowie... Walka z wiatrakami!

Chatka pod Potrójną ma niezwykły klimat, przybywają tu świetni ludzie, ma mnóstwo zabawnych tablic, ale musicie lubić hardkor - zimna woda i niezbyt estetyczne materace... :-)


Zobacz też

4 komentarze

 1. Aaaaaa zdjęcia piękne! Ja się w tym roku niestety jeszcze nie wybrałamw góry, a że ostatnio coś za często choruje boję się tam jechać w taką pogodę bo znając moje szczęście i odporność - zapalenie oskrzeli murowane :) Liczę na jakiś wypad jak zrobi się odrobinę cieplej :) Ale zazdroszczę i tak bo widoki przepiękne no i zdjęcia ze śniegiem mają swój urok !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja pojechałam z lekkim kaszlem, po chorobie niezbyt wyleczonej, więc mam nadzieję, że nie przerodzi się to właśnie w zapalenie oskrzeli! Jestem dobrej myśli ;-)

   Usuń
  2. Kusisz tymi wyprawami i zdjęciami aż mi się zachciało wybrać na taką wycieczke :))

   Usuń
 2. Julka nie marudź Lubemu za uchem, tylko ciesz się i korzystaj z tego, że możesz swobodnie łazić po górkach!!! Co ja bym dala za taka możliwość!!! Piękne fotki i, o jeju, rzeczywiście ile śniegu jeszcze!!!

  OdpowiedzUsuń