Fashion Inside

Nie jesteśmy miłośniczkami imprez modowych, wiecie, pokazy i te sprawy. Ale w sobotę 7 marca postanowiłyśmy pojawić się w Świętochłowicac...

Nie jesteśmy miłośniczkami imprez modowych, wiecie, pokazy i te sprawy. Ale w sobotę 7 marca postanowiłyśmy pojawić się w Świętochłowicach w Centrum Kultury Śląskiej na Fashion Inside o 19. A to dlatego, że tutaj będzie mieć miejsce pokaz nowej kolekcji Meisel. No i robimy sobie before Dzień Kobiet.


Najpierw na scenę wyjdzie kolekcja Meisel. Ubrania będą inspirowane logotypami różnych śląskich obiektów, więc podejrzewamy, że będzie intrygująco i nam, miłośniczkom Śląska, na pewno coś wpadnie w oko. 
Oprócz niej zobaczymy pokaz marki Furelle, jako że opisują się jako "bardzo kobieca moda", to wątpimy, żeby nam się coś spodobało, bo spodnie na kant i eleganckie sukienki to jednak nie nasza bajka. 
Na końcu zaprezentuje się BOLA, ubrania tej marki mogą wpisać się w nasz gust i na ten pokaz się cieszymy. 
Będzie też wątek muzyczny... Wolałybyśmy tę kwestię przemilczeć, no ale cóż. Wystąpią, uwaga, uwaga, Gosia Andrzejewicz, synonim kiczu, i Bogna Czekiel, o której nigdy nie słyszałyśmy, ale pewnie brała udział w jakimś programie muzycznym. No cóż, rozumiemy, że Andrzejewicz ze Śląska, urodziła się chyba w Bytomiu... Ale naszym skromnym zdaniem wielu gości może odstraszyć, gdyż nam kojarzy się ze stylem... bazarowym. 
Gdyby nie Meisel i ogromna chęć zobaczenia jej nowych ubrań, to chyba jednak byśmy się tam nie pojawiły... Ale koniec marudzenia, podczas występów muzycznych możemy zająć się czymś innym, bo będą też spotkania ze stylistami i warsztaty. Albo chlapniemy coś i się okaże, że jesteśmy największymi fankami GA... 
W każdym razie po wszystkim podzielimy się wrażeniami! 

Co do stroju... Oczywiście nie uraczycie nas w szpilkach, co to, to nie! 

Zobacz też

1 komentarze