Prudnik, Biskupia Kopa, Zlaté Hory

Chciałam napisać, że wiosna w górach taaaka cudowna i pachnąca, ale w sumie zorientowałam się, że będę brzmieć jak zacięta płyta, bo o ka...

wycieczki górskie, Jarnołtówek, Zlate Hory
Chciałam napisać, że wiosna w górach taaaka cudowna i pachnąca, ale w sumie zorientowałam się, że będę brzmieć jak zacięta płyta, bo o każdej porze roku piszę to samo. Lato takie piękne w górach, zima taka magiczna, a jesień mieniąca się kolorami. Ale uwierzcie mi, niedowiarki - toż to święta prawda. Zaleję Was tyloma zdjęciami, że chyba wybierzecie się choćby na małą górkę, hmm?

Spoćcie się trochę, choćbyście mieli przeklinać, że już nigdy więcej, bo po co - te robale takie męczące, skwar lejący się z nieba nie do zniesienia, a do zimnego piwa daleko. Daję słowo harcerza (nie przejmujcie się, że nim nie byłam, to nie podważa mej wiarygodności), że szybko zmienicie zdanie i po powrocie do domu będziecie planować kolejną wycieczkę. 

My zrobiliśmy sobie wycieczkę do urokliwego Prudnika, Jarnołtówka, Zlatych Hor. Urokliwe uliczki, ryneczki, domy zalane kwiatami... Wybierzcie się na spokojny spacer. I na czeski obiad oczywiście. 
Przy okazji wyprawy zdobyłam oczywiście kolejny szczyt do Korony Gór Polski - Biskupią Kopę.

Znalazłam "norkę" hobbita. Szkoda tylko, że zaatakowały mnie tu jakieś muszyska.

Mały odpoczynek przy piwie nie zaszkodzi :-)Takie cuda w Prudniku ;-)
Muzeum w Prudniku.Czasem trzeba się uczesać.

Giganty też się znalazły.Ulubiony skandynawski plecak zawsze towarzyszy mi podczas małych górskich wycieczek.

T-shirt - Medicine, szorty - no name, DIY, nerka - Case Closed, plecak - second-hand, buty - Jack Wolfskin

Zobacz też

5 komentarze

 1. HA!!! Też mieliśmy zdobywać Biskupią Kopę w długi weekend, ostatecznie Misiek zafundował nam Góry Bardzkie, Sowie, Złote, Bialskie i Ślężę :D!!! W Opawskie nie mieliśmy już siły jechać ;). Jesienią musi być tam pięknie (i wiosną, i latem, i zimą ;)).
  Pozdrawiam serdecznie :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Eeee, byłam, byłam, to piękną wycieczkę miałaś, suuuper :))

   Usuń
 2. Lubię takie krajobrazowe, leniwe wycieczki:)
  Fajny strój turystyczny (przeczulona na typowe sportowe ciuchy, zawsze zwracam na to uwagę;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trochę i tak żałowałam, że nie miałam na sobie jednak koszulki termoaktywnej... Mniej urodziwa, ale jednak praktyczniejsza ;)

   Usuń