Silesia Bazaar edycja letnia

Modowi szaleńcy mogą się radować, bo Śląsk oferuje nam co rusz kolejne wydarzenia - Mustache Yard Sale, Swag Show Silesia, no i mój fawo...

śląska moda, Śląsk, targi mody
Modowi szaleńcy mogą się radować, bo Śląsk oferuje nam co rusz kolejne wydarzenia - Mustache Yard Sale, Swag Show Silesia, no i mój faworyt, czyli Silesia Bazaar. Jeśli żałujecie, że z jakichś względów ominęła Was zimowa edycja największych targów mody i designu na Śląsku, nic straconego. Targi powracają w wielkim stylu. 

Pamiętajcie, że oprócz ubrań, wymyślnych dodatków, akcesoriów do domu możecie też skorzystać z innych atrakcji - ja jako nadworny żarłok polecam oczywiście zjedzenie czegoś w strefie gastro. A jeśli zmęczycie się oglądaniem ubrań, poczujecie przesyt bądź po prostu będziecie chcieli w spokoju napić się kawy, jest dla Was przygotowana przez ASP Strefa Relaksu. Ale to nie wszystko, bo zdolni studenci ASP przygotowali też Strefę Designu. Zapoznacie się z ich projektami dla dzieci, m.in. Skrywakami, pomocami dydaktycznymi czy przyjaznymi meblami; projektami dla domu - np. naczyniami na śląskie potrawy. Oohstudio.pl przygotowało też fotobudkę - będzie można zrobić sobie zdjęcie z "TYPOzwierzakiem" i śląskimi gadżetami. Sprawcie sobie pamiątkę z tegorocznych targów, żeby nie zapomnieć o kolejnej edycji!
Tutaj możecie przejrzeć marki i przygotować się na zakupy. Tak było zimą.

A już jutro na rogu Mariackiej i Mielęckiego w Katowicach przedsmak targów - odbędą się tu pokazy mody, wykłady, wernisaż i prezentacje, więc przybywajcie koniecznie przygotować się na modny weekend na Śląsku. 

W Spodku będziecie mogli spotkać mnie w T-shircie z nazwą mojego bloga, więc nie bójcie się i przybijajcie piątki ;-) Zobacz też

2 komentarze