Sklep Stylove dzieci

Pamiętam, że w dzieciństwie moja mama i babcia dwoiły się i troiły, bym wyglądała inaczej niż inni. A jako że trafiła mi się babcia uzd...


Pamiętam, że w dzieciństwie moja mama i babcia dwoiły się i troiły, bym wyglądała inaczej niż inni. A jako że trafiła mi się babcia uzdolniona artystycznie, szyła mi piękne sukienki, fikuśne kombinezony czy spodnie. Do tego idealnie dopasowane buty i dodatki - jestem dumna z tego, jak w dzieciństwie się prezentowałam. Teraz jest więcej możliwości, ale czy to dobrze? Dajcie spokój z sieciówkami i zabierzcie bajtle do sklepu Stylove dzieci w Katowicach. Otwarcie już w sobotę 18 lipca.

Rodzice są zmęczeni ubraniami z sieciówek, które są średniej jakości i szeroko dostępne. Panuje moda na samodzielne szycie, a dla tych, którzy nie mają zdolności manualnych, jest właśnie sklep Stylove dzieci. Kasia Sukienik, właścicielka sklepu, postanowiła zareagować na potrzeby młodych rodziców, którzy pragną ubierać dzieci w coś niebanalnego, dobrze uszytego i polskiego. Połączyła pasję z biznesem i otworzyła w Katowicach, miejsce inne niż wszystkie.

Oprócz ubrań i dodatków rodzice będą mogli zaopatrzyć się w książki, magazyny o modzie i designie czy dekoracje do pokoików dziecięcych. Prym będą jednak wiedli lokalni producenci. Znajdziecie tu ubranka nawiązujące do śląskiej gwary od Meisel, zabawki Potworki marki Szumne Beboki czy książeczkę Marka Wójcickiego „Katowice. Przechodnik rymowany dla dzieci”. 

Stylove dzieci znajdziecie przy ul. Powstańców 12. Jutro, w dniu otwarcia, 10 proc. zniżki na wszystko.

Zobacz też

1 komentarze