Karbon_projekt - gryfno frelka

Od początku blogowania wspieram młode śląskie marki. Jak wiecie, wykorzystywanie godki i śląskich symboli staje się ostatnio bardzo mod...

kubek gryfno frelka, rybnik, prezent
Od początku blogowania wspieram młode śląskie marki. Jak wiecie, wykorzystywanie godki i śląskich symboli staje się ostatnio bardzo modne, co z jednej strony cieszy, jednak z drugiej - nie wszystko jest oczywiście warte uwagi. Dziś zapoznam Was z marką Karbon_projekt z Rybnika, której kibicuję i czekam na jej rozwój. 

Jako że fajna i gryfno (pol. ładna) ze mnie frelka, ucieszyłam się, kiedy Gosia z Karbonu postanowiła obdarować mnie tym kubkiem. Jak widać na poniższych zdjęciach, mojej kotce Freli również prezent przypadł do gustu ;-) Razem postanowiłyśmy napić się z niego kawy. Spisał się wybornie. 

Karbon_projekt to pomysł dwóch dziewczyn z Rybnika, ale aktualnie produkcją i fazą kreatywną zajmuje się Małgorzata Muras. Pierwsze pojawiły się na rynku taszki (jedną z nich również dostałam i gryfnie zaprezentuję), które na zeszłorocznym jarmarku bożonarodzeniowym bardzo spodobały się rybniczankom. 

Marka dopiero się rozwija i ma zamiar poszerzyć asortyment. W grudniu pojawią się zoki/fuzekle (pol. skarpety), akcesoria do selfie/fotobudek (przydadzą się w sylwestra i w karnawale!) czy kartki okolicznościowe. Oprócz tego spodziewajcie się biżuterii (kolczyki) i puzzli. 

Gosia ma sporo pomysłów, które testuje na znajomych. Jak zaznacza, śląska godka w różnych rejonach województwa śląskiego trochę się różni, dlatego stara się uchwycić te niuanse. 

Taszki są wykonane z polskiej bawełny, szyte w Rybniku, zaś kubki produkowane w Gliwicach - wszystko ma śląski rodowód :-) 

Produkty Karbonu możecie zakupić POD TYM LINKIEM. 


Modna Frelo, podziel się z Frelą kawą!


Dobranoc!

Zobacz też

4 komentarze

  1. Oooo, świetny pomysł! Naprawdę gryfny kubek! Oby dziewczynom się powodziło :)

    OdpowiedzUsuń
  2. hej super jest ten kubek, chyba skusze sie na zakup, https://www.youtube.com/watch?v=pFptt7Cargc

    OdpowiedzUsuń
  3. http://d5h.pl/r/m47wygraj-modne-ubrania

    OdpowiedzUsuń