Relacja z Silesia Bazaar - Modne Frele i ezebee.com

Tegoroczne targi Silesia Bazaar w Międzynarodowym Centrum Kongresowym uważam za bardzo udane - oryginalnie ubrane całe rodziny przec...

międzynarodowe centrum kongresowe, katowice, ezebee polska

Tegoroczne targi Silesia Bazaar w Międzynarodowym Centrum Kongresowym uważam za bardzo udane - oryginalnie ubrane całe rodziny przechadzające się między stoiskami z uśmiechami na twarzach, gwar, miłe dialogi, pozdrowienia i cieszące oko... Wszystko :-) Ja i ezebee.com dziękujemy za kolejną edycję pełną inspiracji.

  • Jedno miejsce, wszystko pod ręką

Takie wydarzenia jak to pozwalają na zakupy różnych produktów w jednym miejscu i bez kosztów wysyłki. Plusem jest oczywiście to, że możemy rzeczy dotknąć, przekonać się, czy bluza rzeczywiście jest tak miła w dotyku, jak zapewnia marka, a czapka leży idealnie i jest w pasującym do nas kolorze. Uwielbiam różnorodność, to, że mogę kupić jednocześnie wszystko, co chciałam, a co na przykład mi umykało. 

  • Organizacyjna precyzja

Muszę pochwalić Silesia Bazaar za rozmieszczenie stoisk - pamiętam, że byłam w tamtym roku na Swag Show Silesia i... Nie podobało mi się. Organizacyjnie to wszystko było bardzo nieporadne. Tutaj było inaczej, co bardzo cieszy. Wiadomo, że na takich wydarzeniach ludzi jest dużo i nie da się uniknąć tłoku - a to szkrab zaplącze ci się pod nogami, a to zaaferowana pani na ciebie wpadnie, a pan nadepnie ci na piętę... ;-) 
Szkoda tylko, że nie było konkretniejszej informacji o biletach - to wprawdzie tylko 5 zł na cały weekend, ale mimo wszystko był to niezbyt miły element zaskoczenia. Marka Meisel pięknie to rozwiązała - odejmowała od zakupu 5 zł. Świetny pomysł, a inne marki powinny brać przykład. 

  • Kreatywność to nasza domena

Jestem naprawdę pod wrażeniem wielu marek - precyzja, ciekawy pomysł, dobre wykonanie. Przykład? Zakupiłam kawałek lasu zamkniętego w... żarówce. Urzekło mnie to.
Cieszy oczywiście obecność śląskich elementów - biżuterii z węgla, ubrań, magnesów, zegarów etc. Było naprawdę niewiele stoisk, które nie przyciągnęłyby mojej uwagi! Pięknie :)


Przyznaję, że tęsknię za Spodkiem, tam na płycie było naprawdę sporo atrakcji i przestrzennie bardziej do mnie trafiało, ale nie powiem - Strefa Relaksu, leżaki i pufy ezebee.com sprawdziły się i w sumie kącik na uboczu był bardzo przytulny :) Można było w spokoju coś zjeść, napić się kawy czy posłuchać DJ-ów.

Współgospodarzem wydarzenia jest Miasto Katowice :-)

Nie pozostaje mi nic innego, tylko czekać na kolejną edycję, a tymczasem zdjęcia z tegorocznej :-) 


Zobacz też

0 komentarze