Silesia Bazaar z ezebee.com

W Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbywają się w ten weekend targi  Silesia Bazaar . Razem z  ezebee.com  mam przyje...


W Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbywają się w ten weekend targi Silesia Bazaar. Razem z ezebee.com mam przyjemność je Wam przybliżyć. Jeśli jeszcze nie macie świątecznych prezentów - to idealne miejsce dla Was. Znajdziecie tu mnóstwo pięknych rzeczy dla dzieci, marek, dzięki którym będziecie mieć Śląsk zawsze przy sobie, dizajnerskich ubrań, dodatków... Czego dusza zapragnie :-) 

A czym jest ezebee.com? To całkowicie bezpłatny serwis społecznościowy dla kreatywnych przedsiębiorców, freelancerów, artystów i twórców rękodzieła. Jeśli nie mogłeś pojawić się w Katowicach na targach - nic straconego, pospiesz się i zakup coś online. Znajdziesz tu modę dla całej rodziny, dodatki do domu, biżuterię i mnóstwo inspirujących pomysłów na prezent.


Targi bywają męczące, wprawdzie nie tak jak nudne galerie handlowe, ale taka porcja wrażeń może przytłaczać, dlatego Silesia Bazaar wraz z ezebee.com przygotowali Strefę Relaksu. Leżaki, pufy i można odpłynąć! 

Współgospodarzem wydarzenia jest Miasto Katowice :-)W poniedziałek podzielę się z Wami moimi wrażeniami i zdjęciami z Silesia Bazaar. Pokażę, co wpadło mi w oko, bo uwierzcie, wśród 200 stoisk są naprawdę prawdziwe perełki :-) 

Na Silesia Bazaar wystawiał się jeden z showroomów ezebee.com - annapolonska.pl. Projektuje akcesoria modowe o nowoczesnej i efektownej formie, w pojedynczych egzemplarzach. Są oryginalne i idealnie nadają się na prezent :-) 


Wpadajcie jeszcze jutro na Silesia Bazaar i kupcie sobie i bliskim coś ładnego :-) 
Zobacz też

0 komentarze