FASHION INSIDE ŚWIĘTOCHŁOWICE 2016

12 marca w Centrum Kultury Śląskiej "Zgoda" w Świętochłowicach odbędzie się druga edycja Fashion Inside - prestiżowej impre...


12 marca w Centrum Kultury Śląskiej "Zgoda" w Świętochłowicach odbędzie się druga edycja Fashion Inside - prestiżowej imprezy zorganizowanej z okazji Dnia Kobiet. Od godziny 18 będzie okazja, by zobaczyć w akcji najlepszych modeli oraz piękne modelki, ubrane w światowe marki takie jak Alkai, Katarzyna Romańska, Blue Shadow, Grażyna Pander-Kokoszka.

Z czystym sumieniem zgodziłam się na objęcie wydarzenia patronatem medialnym, gdyż zeszłoroczna edycja była na naprawdę wysokim poziomie. Cieszę się, że lokalnie mają miejsce wydarzenia dobrze przygotowane i promujące talenty związane ze sztuką i modą. W Świętochłowicach pokazywane są projekty, które nie mają wiele wspólnego z mass mediami, są oryginalne i dalekie od utartych nurtów i schematów.

Osobiście czekam najbardziej na pokaz Kasi Romańskiej, której kolekcje ujmują mnie prostymi, ale jednocześnie oryginalnymi krojami, i ALKAI. - elegancja, ale bardzo nieoczywista. 

Oprócz pokazów odbędą się koncerty - Antka Smykiewicza, zespołu The Chance i kwartetu Filharmonii Śląskiej Ambiente, konkurs wizytówkowy i bankiet. 
Honorowy patronat objął nad wydarzeniem oczywiście prezydent miasta Dawid Kostempski. 

Serdecznie Wam polecam to wydarzenie - jeśli lubicie śledzić nowości, niekoniecznie oklepane i mainstreamowe, koniecznie się wybierzcie! 

Relacja na żywo odbędzie się pod tym linkiem.

Plan wydarzenia:

18.00

teatr tańca DYEMOTION

pokaz marki BLUE SHADOW

Koncert zespołu THE CHANCE

pokaz marki KATARZYNA ROMAŃSKA

koncert ANTKA SMYKIEWICZA

pokaz marki ALKAI.

kwartet smyczkowy

pokaz marki GRAŻYNA PANDER­KOKOSZKA

22.00


bankiet


Fot. ŻANETA KOSTRZEWIŃSKAZobacz też

3 komentarze

 1. Zapowiada się ciekawie :) Baw się dobrze. Zapraszam też do siebie na świeży post pzdr

  OdpowiedzUsuń
 2. A jaki koszt udziału w takim wydarzeniu?
  Poza tym mam do Ciebie pytanie nie związane z tym postem - wkręcam się w chodzenie po górach, nigdy jakoś nie było to moją pasją ale ostatnio naprawdę mocno mnie wciągnęło. Ponieważ nie mam za bardzo doświadczenia i kondycji często zaglądam m.in. do Ciebie i szukam inspiracji przy planowaniu tras i nasunęło mi się ostatnio takie pytanie - o co chodzi z tą książeczką w PTTK? Wiem, że można ją kupić w oddziale np. w Katowicach ale co się potem z nią robi dokładnie? Bo to co przeczytałam na różnych stronach jest dla mnie mocno niejasne

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakbyś chciała się pojawić na pokazie - daj znać...! ;)
  Super, że Cię wciągnęło. Śpieszę z wyjaśnieniem - ja mam książeczkę zakupioną własnie w oddziale katowickim i zbieram w niej pieczątki ze schronisk itp. miejsc, w których jestem. Potem po powrocie na stronie internetowej odnajduję moją trasę, tam są oznaczenia wszystkich tras, spisuję to do książeczki i za każdy odcinek jest określona liczba punktów.
  Jak zbierzesz ileś tam, kwalifikujesz się do rożnych odznak - na początek popularna, potem brązowa, srebrna, złota - są małe, duże... Taka zabawa :) Chyba w niektórych schroniskach są tez zniżki za jakieś odznaki.
  Jest jeszcze książeczka Korony Gór Polski, ale ja robię koronę dla siebie, więc tej nie mam.
  Jeśli będziesz mieć pytania, pisz na priv albo zawsze możesz mi podsunąć tematy na posty - chętnie podejmę się wyjaśnień. O górach zawsze! :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń