Rockowy zestaw z lumpeksu

Wiosna w pełni. Kawa nie jest już stałym elementem dnia, gdyż słońce dostarcza mi energii do działania. Ja na przekór przybywam z s...


Wiosna w pełni. Kawa nie jest już stałym elementem dnia, gdyż słońce dostarcza mi energii do działania. Ja na przekór przybywam z szarością i czernią. Wpisałam się w dzisiejszą aurę, która przywitała mnie po wyjściu z pracy. W końcu jeszcze marzec, a w marcu jak w garncu. 

Praktycznie wszystko, co mam na sobie, jest z lumpeksu. Toporne buciory, które kupiłam kiedyś w DeeZee, rzadko mi towarzyszą, są średniej jakości, ale idealnie wpisują się w ten dość rockowy look. Być może będę po nie sięgać częściej. 


Skórzana ramoneska, w dodatku włoska, została zakupiona w bytomskim lumpeksie i jest to chyba jeden z najfajniejszych zakupów. Coś czuję, że będę ją niedługo zamęczać! I Was, oczywiście. 


To tak żebyście nie zapomnieli, że jestem kobietą :-) 


Zobacz też

5 komentarze

 1. Zestaw wprost idealny. Jestem pod ogromnym wrażeniem :)
  Pozdrawiam serdecznie, mój blog/KLIK :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię taki plener do zdjęć, sama też kiedyś w takim miejscu miałam zdjęcia na bloga. Fajny rockowy charakter zdjęć, a zakupy z lumpa godne pozazdroszczenia. U mnie dwa wpisy w tym tygodniu, zapraszam :) adrianaemfashion.blogspot.co.uk

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak tak tak, jestem totalnie zachwycona :D Wszystko idealnie, uwielbiam taki klimat :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Aż nie chce się wierzyć, że tak fajne ciuszki znalazłaś w second hand.
  Ramoneska jest świetna, super zakup i stylizacja.

  Pozdrawiam Zocha
  http://www.zocha-fashion.pl/

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja się w tym tygodniu muszę wybrać na łowy!

  OdpowiedzUsuń