Niech 2017 rok będzie cudowny!

Kochani, niech 2017 rok będzie dla Was wyjątkowy. Niekoniecznie przełomowy tak jak dla mnie. Po prostu spokojny, szczęśliwy i wypełnion...


Kochani, niech 2017 rok będzie dla Was wyjątkowy. Niekoniecznie przełomowy tak jak dla mnie. Po prostu spokojny, szczęśliwy i wypełniony po brzegi drobnymi przyjemnościami. Nauczmy się doceniać małe rzeczy. Wyjazd za miasto, dobrą książkę, kawę w fajnym towarzystwie.

Rok dopiero się zaczął, ale czuję w kościach (w których aktualnie mnie łamie), że będzie naprawdę udany. Przede wszystkim wiem, że taki będzie, jeśli wrócę do regularnego blogowania. Bo przecież pisanie o Śląsku, modzie i slow daje siłę! 



Wprawdzie na łonie przyrody staram się odcinać od telefonu, ale jeśli nie mam ze sobą aparatu, to jak nie uchwycić takich pięknych widoków? Nie mogłam się oprzeć. To właśnie tu, w Tresnej, spędziłam spokojnego sylwestra. Poranny spacer nad Jezioro Żywieckie spowodował, że naładowałam akumulatory na ten rok :-) 
Ładujcie je, kiedy tylko macie okazję.

Zobacz też

5 komentarze

 1. Tego Ci życzę kochana - niech będzie wspaniały :)

  Pozdrawiam Zocha :)
  http://www.zocha-fashion.pl/

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. Piękny efekt, próbowałam go uchwycić telefonem :-)

   Usuń
 3. Mamy okazję zobaczyć Pani bloga po raz pierwszy, na pewno będziemy zaglądać częściej! ?? Zapraszamy Panią i czytelników do wzięcia udziału w konkursie walentynkowym, w którym można wygrać perfumy Carolina Herrera Good Girl, Armani Acqua Di Gio Profumo oraz voucher. Pozdrawiamy! http://wisebears.pl/konkurs-walentynkowy/

  OdpowiedzUsuń
 4. To czekam na te posty regularne w 2017 :)

  OdpowiedzUsuń