Wiosenne humory

Tak jak tegoroczna wiosna jestem ostatnio bardzo zmienna. Mam nadzieję, że zarówno pogoda, jak i moje nastroje się ustabilizują. A wraz z...

Tak jak tegoroczna wiosna jestem ostatnio bardzo zmienna. Mam nadzieję, że zarówno pogoda, jak i moje nastroje się ustabilizują. A wraz z nimi moja aktywność w internecie - mówią, że szewc bez butów chodzi. A z racji wykonywanego zawodu (jestem new media menagerem w agencji PR) nie mam już czasem siły, żeby machać do Was stąd i Facebooka. Myślę, że jakiś najbliższy wypad w góry znowu naładuje moje akumulatory (ale niech obędzie się bez takich przygód). 

Nadciągam dziś z instagramowymi migawkami i zdjęciami z cieszyńskiej majówki. Jak wiecie, od jakichś siedmiu lat spędzam majówkę w Cieszynie na przeglądzie filmowym Kino na Granicy. W tym roku postanowiłam trochę odkryć to wydarzenie przed moją siostrą, która przybyła na śląską majówkę z Gdyni. Wiecie, co cieszy mnie najbardziej? Że była zaskoczona Katowicami, których nie widziała od trzech lat. A szczególnie tym, że podobno potrafię opowiadać o swoich ukochanych miejscach z taką pasją, że chce się je odwiedzić ;-) 
Nie wiem, czemu pojawiły się w mej głowie obiekcje przed zabraniem siostry na Kino na Granicy. Być może miałam świadomość, że nie każdemu musi przypaść do gustu klimat małego festiwalu. Na szczęście samo miasto, jak i filmy bardzo jej się podobały i chce tu wrócić. 

Jeśli chodzi o Katowice, które odkrywałam przed siostrą, przydały się przewodniki po Katowicach, które znajdziecie w zakładkach na górze. Zachęcam szczególnie do szlaku moderny - przy ładnej pogodzie będzie to niezwykle inspirujący spacer. 

Obiecywałam jakiś czas temu posta z najlepszymi kawiarniami w Katowicach, które trzeba odwiedzić. To się stanie, ale ostatnio pojawiło się tyle miejsc, że potrzebuję trochę czasu na ich przetestowanie. 

No to zapraszam na migawki!


Zobacz też

0 komentarze