Dziewczynka z Beverly Hills 90210

Zawsze lubiłam ten serial, ale jakby ktoś mi powiedział jeszcze kilka lat temu, że będę chodziła w mamuśkowych jeansach rodem z lat 90., to...

Zawsze lubiłam ten serial, ale jakby ktoś mi powiedział jeszcze kilka lat temu, że będę chodziła w mamuśkowych jeansach rodem z lat 90., tobym padła ze śmiechu. Kobieta zmienną jest. Najczęściej nie ulegam trendom, ale właśnie ten trafił w dziesiątkę, mimo że takie jeansy nieźle pogrubiają ;-) 

Zanim zacznę zdawać górskie relacje na blogu, pora jeszcze na coś modowego. Bo jeszcze pomyślicie, że moim stałym outfitem są polary i buty górskie... (w sumie to chyba bym nie narzekała). 
W powietrzu już czuć jesień, więc przez najbliższy czas będę zalewać Was słonecznymi górami i morzem, by jak najdłużej zatrzymać lato. 

Poszukiwałam ostatnio idealnych mum jeans podczas wyprzedaży i gdy już straciłam nadzieję i skupiłam się na innych modowych łupach, odnalazłam te samotnie wiszące marmurki. Nie lubię spodni z H&M, dlatego mam nadzieję, że tym razem mile mnie zaskoczą! Czasem warto dawać kredyty zaufania ;-) 


jeansy - H&M
top - Pull&Bear 
espadryle - Terranova
plecak - T-Mobile, Tauron Nowa Muzyka


Zobacz też

3 komentarze